شرکت شبدیز صنعت آپادانا

شركت فني مهندسي شبدیز صنعت آپادانا در سال 1385 با هدف نقش آفرینی و ایجاد فرصت شغلی بومی و ملی در عرصه ی صنعت کشور در حوزه انرژی، نفت، گاز، پتروشیمی و طرح های عمرانی با رویکرد تخصصی و اتکا به توانایی مدیران خویش قدم در عرصه خدمت رسانی نهاده است.
این شرکت با بهره گیری از پرسنل و متخصصان جوان، متعهد و مجرب در عرصه پروژه های اجرایی کشور به صورت EPC هم اکنون با کارفرمایان بنام و اصیل ایرانی در منطقه انرژی پارس - عسلویه در حال همکاری است.

حصول کیفیت مطلوب، مدیریت زمان با بودجه تعیین شده، برنامه ریزی در آغاز، اجرا و اتمام پروژه ها با رعایت کامل و دقیق چارچوب های ایمنیاز اهداف اصلی این شرکت می باشد.

شرکت شبدیز صنعت آپادانا در حین اجرای پروژه های خود، به قوانین و حقوق شهروندی و بومی و نیز اصول زیست محیطی در راستای استاندارهای معین، پایبند می باشد.

بدین ترتیب است همه ما متعهد به ایجاد یک محیط کار سالم و قابل اعتماد برای رسیدن به اهداف عالی کارفرمایان هستیم و به جهت حکم ارتقاء در تمامی حوزه های فعالیت، منابع شرکت اعم از منابع مالی، فنی ، اجرایی و انسانی به طور هوشمندانه انتخاب و به صورت مستمر ارزیابی می گردد.

امید است در سایه تاییدات خداوند متعال، همت عالی، عزم راسخ و در حضور در عرصه های صنعت کشور با تلاش روزافزون سربلند گردیم و زمینه ساز آبادانی هرچه بیشتر ایران عزیزمان باشیم.