گروه سرمایه گذاری و مهندسی شبدیز

گروه سرمایه گذاری و مهندسی شبدیز از سال 1385 با هدف نقش آفرینی و ایجاد فرصت شغلی بومی و ملی در عرصه ی صنعت کشور در حوزه ساختمان سازی و ابنیه ، انرژی، نفت، گاز، پتروشیمی و طرح های عمرانی با رویکرد تخصصی و اتکا به توانایی مدیران خویش قدم در عرصه خدمت رسانی نهاده است
این شرکت با بهره گیری از پرسنل و متخصصان جوان، متعهد و مجرب در عرصه پروژه های اجرایی کشور افتخار همکاری با کارفرمایان بنام و اصیل این مرز و بوم را داشته است.
حصول کیفیت مطلوب، مدیریت زمان با بودجه تعیین شده، برنامه ریزی در آغاز، اجرا و اتمام پروژه ها با رعایت کامل و دقیق چارچوب های ایمنی از اهداف اصلی این شرکت می باشد.
گروه سرمایه گذاری و مهندسی شبدیز در حین اجرای پروژه های خود، به قوانین و حقوق شهروندی و بومی و نیز اصول زیست محیطی در راستای استاندارهای معین، پایبند می باشد.
بدین ترتیب همه ما متعهد به ایجاد یک محیط کار سالم و قابل اعتماد برای رسیدن به اهداف عالی کارفرمایان ، مشتریان و شرکا خود هستیم و به جهت حکم ارتقاء در تمامی حوزه های فعالیت، منابع شرکت اعم از منابع مالی، فنی ، اجرایی و انسانی به طور هوشمندانه انتخاب و به صورت مستمر ارزیابی می گردد.
امید است در سایه تاییدات خداوند متعال، همت عالی و عزم راسخ در عرصه های صنعت کشور با تلاش روزافزون سربلند گردیم و زمینه ساز آبادانی هرچه بیشتر ایران عزیزمان باشیم .